Obraz s majákem Pierres noires při rozbouřeném moři - Alain Coadou Pouze 1 ks!

29218 majak Pierres noires pri rozbourenem mori small
ZdarmaZdarma

Obraz na zeď s bretaňským majákem Pierres noires při rozbouřeném moři. Obraz je včetně rámu. Umělecký směr surrealismus.

3 600 Kč
Můžeme doručit do:
28.2.2018
Skladem (1 ks)

SLEVA 10% a doprava zdarma platí jen do vyprodání obrazu nebo do 17. 12. 2017.

Francouzský malíř Alain Coadou se na obraze na zeď nechal inspirovat bretaňským majákem Pierres noires při rozbouřeném moři. Vskutku impozantní obraz na zeď. 

Jedná se o originální reprodukci obrazu od samotného francouzského malíře Alaina Coadou. Každý vystavovaný obraz na zeď je signován malířem při našem osobním setkání v bretaňském městečku Locronan. Byl dovezen pouze v 1 ks - neváhejte s jeho nákupem.

Cena obrazu na zeď je uvedena vč. dřevěného bílého elegantního rámu, matného skla a bílé pasparty.

Osobní prohlédnutí obrazu je možné v Českých Budějovicích:

(raději se však prosím předem informujte na dostupnost na konkrétním místě)
  • v naší kamenné prodejně FRANCE & WOOD v ulici Krajinská 22 ve Staročeském dvoře
  • v Galerii Na dvorku v ulici Hroznova 8, kde jsou některé obrazy vystaveny ve foyer.

Rozměr obrazu na zeď bez rámu

  • 600 x 600 mm

  

Pro bližší informace, přečtěte si náš příběh "Cesta za obrazy do Bretaně" - zde -.

Kód Kód: 173
Kategorie: Reprodukce obrazů
Jméno výrobce: Alain Coadou

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alain Coadou

Malíř pocházející a žijící ve starobylém městě Locronan. Svou tvorbou přibližuje život v drsné, ale zároveň kouzelné Bretani. Malíř se snaží zachytit ve svých obrazech krásu, jak nevlídného tmavého a na pohled chladného rozbouřeného moře vystihující těžký, ale svobodný život rybářů (obrazy lodí a majáků), tak i krásu bretaňského venkovského osídlení s typickými kamennými domy s břidlicovými střechami uprostřed svažitých pastvin či domy v blízkosti rozbouřeného moře. Alain Coadou také zachycuje svými sny, představami, pocity a myšlenkami vskutku impozantní ostrovní vesničky, které jsou převážně na skalách v rozbouřeném moři či volně levitující na nebi. Jeho umělecký směr je převážně surrealismus. 

Locronan - místo, kde se malíř narodil, patří mezi nejkrásnější vesnice ve Francii. Na svých obrazech též zvýrazňuje krásu této rodné vesnice s kamennými domy obrostlými vinnou révou, uličkami hojně zarostlými květinami, převážně hortenziemi a pelargoniemi. Na některých svých obrazech zachycuje také náměstí s kašnou a pozdně gotickým kostelem sv. Ronana z 15. století. Vesnici si díky svému zachování a kráse oblíbili i slavní filmový režiséři do svých filmů a kupříkladu i malíř Jan Zrzavý.

Tyto impozantní obrazy můžete v ČR zakoupit pouze u nás. V ČR je pouze pár unikátů! Jedná se o naši sbírku pro místní prezentaci úchvatné Francie, kterou jsme přivezli z našich cest přímo od samotného malíře Alaina Coadou. (viz pořádaná výstava obrazů, - odkaz zde "Kulturní akce" -)