Obraz s vlnami moře a městem s majákem - Alain Coadou Pouze 1 ks!

0716 Rozbourene more u Bretanskeho mesta s majakem small
ZdarmaZdarma

Obraz na zeď s rozbouřeným mořem u bretaňského města s majákem. Obraz je včetně rámu. Umělecký směr surrealismus.

2 500 Kč
Můžeme doručit do:
30.4.2018
Skladem

Pouze 1 ks!

Francouzský malíř Alain Coadou se na obraze nechal inspirovat mořskými vlnami u bretaňského městečka s majákem. Vskutku impozantní širokoúhlý obraz na zeď. 

Jedná se o originální reprodukci obrazu od samotného francouzského malíře Alaina Coadou. Každý vystavovaný obraz na zeď je signován malířem při našem osobním setkání v bretaňském městečku Locronan. Byl dovezen pouze v 1 ks - neváhejte s jeho nákupem.

Cena obrazu na zeď je uvedena vč. dřevěného bílého elegantního rámu, matného skla a bílé pasparty.

Osobní prohlédnutí obrazu je možné v Českých Budějovicích:

(raději se však prosím předem informujte na dostupnost na konkrétním místě)
  • v naší kamenné prodejně FRANCE & WOOD v ulici Krajinská 22 ve Staročeském dvoře
  • v Galerii Na dvorku v ulici Hroznova 8, kde jsou některé obrazy vystaveny ve foyer.

Rozměr obrazu na zeď bez rámu

  • 800 x 200 mm

  

Pro bližší informace, přečtěte si náš příběh "Cesta za obrazy do Bretaně" - zde -.

Kód Kód: 164
Jméno výrobce: Alain Coadou
Kategorie: Reprodukce obrazů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alain Coadou

Malíř pocházející a žijící ve starobylém městě Locronan. Svou tvorbou přibližuje život v drsné, ale zároveň kouzelné Bretani. Malíř se snaží zachytit ve svých obrazech krásu, jak nevlídného tmavého a na pohled chladného rozbouřeného moře vystihující těžký, ale svobodný život rybářů (obrazy lodí a majáků), tak i krásu bretaňského venkovského osídlení s typickými kamennými domy s břidlicovými střechami uprostřed svažitých pastvin či domy v blízkosti rozbouřeného moře. Alain Coadou také zachycuje svými sny, představami, pocity a myšlenkami vskutku impozantní ostrovní vesničky, které jsou převážně na skalách v rozbouřeném moři či volně levitující na nebi. Jeho umělecký směr je převážně surrealismus. 

Locronan - místo, kde se malíř narodil, patří mezi nejkrásnější vesnice ve Francii. Na svých obrazech též zvýrazňuje krásu této rodné vesnice s kamennými domy obrostlými vinnou révou, uličkami hojně zarostlými květinami, převážně hortenziemi a pelargoniemi. Na některých svých obrazech zachycuje také náměstí s kašnou a pozdně gotickým kostelem sv. Ronana z 15. století. Vesnici si díky svému zachování a kráse oblíbili i slavní filmový režiséři do svých filmů a kupříkladu i malíř Jan Zrzavý.

Tyto impozantní obrazy můžete v ČR zakoupit pouze u nás. V ČR je pouze pár unikátů! Jedná se o naši sbírku pro místní prezentaci úchvatné Francie, kterou jsme přivezli z našich cest přímo od samotného malíře Alaina Coadou. (viz pořádaná výstava obrazů, - odkaz zde "Kulturní akce" -)