Kontakty

Provozovna a kamenný obchod

FRANCE & WOOD

Prodej přírodní francouzské kosmetiky, francouzských obrazů a výrobků,

českých ručních výrobků ze dřeva a keramiky.

 

Krajinská 260/22

České Budějovice

370 01

 

IČO 028 09 541

nejsme plátci DPH

 

Kamenný obchod FRANCE & WOOD se nachází v centru Českých Budějovic v ulici Krajinská 22 pouhých 180 m od náměstí Přemysla Otakara II. Obchod je dále v průchodu na Staročeský dvůr - přibližně 20 metrů z hlavní ulice Krajinská.

 

Ve Staročeském dvoře naleznete mimo jiné i zdravou a originální Jídelnu U Šárky, zakázkové krejčovství Viktorie, zakázkové zlatnictví Libuše Prokešová, energetický obchod Ranka nebo čajový ateliér Tearoom

 

Přijďte si k nám do Staročeského dvoru odpočinout a nabrat energii. Pro bližší informace, jak se k nám dostat, vám přikládáme následující mapu vytvořenou v Google Maps:

 

Provozní doba kamenného obchodu

Každý všední den (PO - PÁ): 10:00 - 17:00 h

 

Kamenným obchodem vás každý všední den provede sympatická vedoucí prodejny paní Pavla Hrubá, která se postará nejen o váš nákup, ale také o vaší dobrou náladu. Pokud budete mít zájem o individuální otevírací dobu, kontaktujte nás na tel. 725 972 827, případně na tel. 777 052 435, e-mailu info@franceandwood.com nebo [ - zde - ]. U nás nic není problém.

 

Kontakty na jednotlivé pracovníky

Pavla Hrubá

Vedoucí prodejny kamenného obchodu, tel. 725 972 827.

Pavla zajišťuje na kamenné prodejně osobní prodej zboží, dostupnost zboží, rezervace a vyzvednutí zboží, zvláštní požadavky zákazníka na dřevěné výrobky a keramiku, přípravu na expedici zboží, reklamace).

 

Ing. Pavel Bouček, ml.

Provozovatel kamenného a internetového obchodu, tel. 777 052 435, e-mail: info@franceandwood.com.

Pavel zajišťuje v internetovém obchodě objednávky, prodej, zákaznické požadavky, připomínky, přípravu na expedici a zaslání zboží, reklamace a vše, co se týká internetových stránek. Pavla kontaktujte také v případě maloobchodu, velkoobchodu, zahraničního obchodu či ohledně jakékoliv jiné nabídky spolupráce. 

 

Dále se podílí na chodu kamenného a internetového obchodu, pořádaní vernisáží, výstav, trhů, dětských a rodinných akcí a prezentací následující rodinní příslušníci: Ing. Jana Hrubá, Ing. Oskar Hrubý, Anna Boučková a Ing. Pavel Bouček, st.