Kontakty

Provozovna a kamenný obchod

FRANCE & WOOD

Prodej přírodní francouzské kosmetiky, parfémů, vůní do bytu, dekorací a levandule,
výrobků ze dřeva ruční výroby s nejvyšším možným ohledem k životnímu prostředí a
keramických výrobků ručně točených na hrnčířském kruhu s tradičním 24h výpalem.
 

Krajinská 260/22

České Budějovice

370 01

 

IČO 028 09 541

nejsme plátci DPH

 

Kamenný obchod FRANCE & WOOD se nachází v centru Českých Budějovic v ulici Krajinská 22 pouhých 180 m od náměstí Přemysla Otakara II. Obchod je dále v průchodu na Staročeský dvůr - přibližně 20 metrů z hlavní ulice Krajinská.

 

Ve Staročeském dvoře naleznete mimo jiné i zdravou a originální Jídelnu U Šárky, zakázkové krejčovství Viktorie, zakázkové zlatnictví Libuše Prokešová, energetický obchod Ranka nebo čajový ateliér Tearoom

 

Přijďte si k nám do Staročeského dvoru odpočinout a nabrat energii. Pro bližší informace, jak se k nám dostat, vám přikládáme následující mapu vytvořenou v Google Maps:

 

Provozní doba kamenného obchodu

Po - Pá: 11:00 - 16:30

 

Dne 19. 1. 2018 (Pá) otevřeno pouze do 15:00. 

 

Pokud budete mít zájem o individuální otevírací dobu, kontaktujte nás na tel. 777 052 435, e-mailu info@franceandwood.com nebo [ - zde - ]. U nás nic není problém.

Kontakt

Ing. Pavel Bouček, ml.

Provozovatel kamenného a internetového obchodu, tel. 777 052 435, e-mail: info@franceandwood.com.

Pavel zajišťuje v internetovém obchodě objednávky, prodej, zákaznické požadavky, připomínky, přípravu na expedici a zaslání zboží, reklamace a vše, co se týká internetových stránek. Pavla kontaktujte také v případě maloobchodu, velkoobchodu, zahraničního obchodu či ohledně jakékoliv jiné nabídky spolupráce. 

 

Dále se podílí na chodu kamenného a internetového obchodu, pořádaní vernisáží, výstav, trhů, dětských a rodinných akcí a prezentací následující rodinní příslušníci: Pavla Hrubá, Ing. Jana HrubáIng. Oskar Hrubý, Anna BoučkováIng. Pavel Bouček, st.