Le Petit Olivier vyživující maska na barvené vlasy - Granátové jablko a arganový olej 300ml

Granátové jablko a arganový olej vyživující maska na barvené vlasy 300 ml

od francouzské firmy Le Petit Olivier

152 Kč
Můžeme doručit do:
23.3.2018
Skladem

Poslední 2 ks!

Vyživující maska na barvené vlasy od francouzské firmy Le Petit Olivier s ovocnou vůní granátového jablka s arganovým olejem. Maska dodává vlasům vitalitu a lesklost, chrání a prodlužuje barvu vlasů. Bez parabenů *1, fenoxyethanolu *2 a barviv.

  • Objem: 300 ml
  • Rozměry (V x r): 74 x 85 mm

*1 Parabeny jsou skupinou chemických látek široce užívaných jako konzervační činidla v kosmetice a farmaceutickém průmyslu. Parabeny a jejich soli jsou využívány zejména pro jejich baktericidní a fungicidní vlastnosti.

*2 Fenoxyethanol je efektivní konzervant, který v mnoha případech nahrazuje vysoce problematické parabeny. Může však způsobovat alergické reakce podráždění kůže, zhoršování ekzémů aj. V mýdlech Le Petit Olivier se fenoxyethanol nevyskytuje. 

Kód Kód: 414
Kategorie: Kosmetika Francie
Jméno výrobce: Le Petit Olivier
Hmotnost: 0.325 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo_le_petit_olivier

LE PETIT OLIVIER

Výrobce vznikl v roce 1996 a díky své vysoké kvalitě a dostupnosti pro všechny, se stal velice oblíbeným. Jeho sídlo je ve městě Salon de Provence. Výrobce využívá vysoce kvalitní přírodní zdroje při součastném respektování Země, zvířat i rostlin. Jedná se o vysoce uvědomělou společnost, která se snaží využívat, v co nejmenší míře živočišné produkty (využívá pouze včelí produkty a mléko) a následně se také snaží, co nejvíce využívat recyklované obaly pro své výrobky. Je striktně proti testování výrobků na zvířatech. Výrobky jsou jsou v prvotřídní kvalitě.

Le Petit Olivier dělá radost svým zákazníkům z původních přírodních zdrojů při současném respektování Země, zvířat i rostlin - neděláme věci pouze proto, abychom byli trendy, ale je to náš způsob uvažování, protože děláme to v co věříme.

Objevte krásu Francie s Le Petit Olivier

péče o ruce a tělo | péči o obličej | sprchové krémy | péče o vlasy | mýdla

Made in France

vyrobeno_ve_francii_small