Panier des Sens luxusní cestovní sada - Levandule (sprchový gel 50ml, tělové mléko 50ml, krém na ruce 30ml)

Luxusní cestovní sada Levandule - Sprchový gel 50 ml, tělové mléko 50 ml a krém na ruce 30 ml.

od francouzské firmy Panier des sens

435 Kč
Můžeme doručit do:
23.3.2018
Skladem

Poslední 1 ks!

Luxusní cestovní sada od francouzské firmy Panier des sens s vůní levandule a uklidňujícím éterickým olejem z Provence. Bez barviv, parabenů *1 a fenoxyethanolu *2. Krém není testován na zvířatech.

Bavlněné pouzdro obsahuje tři produkty pro regeneraci a péči o tělo, které jsou bohaté na bambucké máslo a zklidňující relaxační levandulový esenciální olej.

Sada obsahuje:

  • Sprchový gel levandule 50 ml
  • Tělové mléko levandule 50 ml
  • Krém na ruce levandule 30 ml

Cestovní sada má kompaktní rozměry 160 x 130 mm.

Levandulový esenciální olej je zvláště vhodný pro citlivou a podrážděnou pokožku. Levandule má uklidňující vůni a je velmi účinná proti stresu a vyvolává pocit relaxace, pohody a klidu. Díky svému specifickému působení na nervový systém pomáhá také snížit nervozitu, bolesti hlavy a nespavost.

Ideální pro relaxační víkend.

*1 Parabeny jsou skupinou chemických látek široce užívaných jako konzervační činidla v kosmetice a farmaceutickém průmyslu. Parabeny a jejich soli jsou využívány zejména pro jejich baktericidní a fungicidní vlastnosti.

*2 Fenoxyethanol je efektivní konzervant, který v mnoha případech nahrazuje vysoce problematické parabeny. Může však způsobovat alergické reakce podráždění kůže, zhoršování ekzémů aj. 

Kód Kód: 674
Kategorie: Francie
Jméno výrobce: Panier des sens
Hmotnost: 0.18 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

panier_des_sens_en_provence_logo_small

Panier des sens

 

Firma vyrábí z přírodních aktivních látek a esenciálních olejů. Vývoje produktů jsou účinné a šetrné k životnímu prostředí. Výrobky obsahují velmi příznivé přírodní složky a ingredience. Produkty neobsahují parabeny, fenoxyethanol, silikony, aluminium, suroviny živočišného původu

Výrobky též nejsou testovány na zvířatech. Každý výrobek prochází velice přísnou kontrolou kvality včetně čísel šarží kvality.

Made in France

vyrobeno_ve_francii_small